Субота, 18.05.2024, 22:48Вітаю Вас Гість | RSS
Федорівська філія КЗ "Первозванівське НВО"

ДНЗ

До дитячого садка – з бажанням

Досить часто доводиться спостерігати, як дитина не хоче йти до дитячого садка, аргументуючи своє небажання безліччю доказів. Та,  мабуть, чи не найголовніша причина, яка викликає нехіть. – це те, що їм там нецікаво. Цього не скажеш про майбутніх школяриків  з села Федорівка Кіровоградського району – вихованців  місцевого навчально виховного комплексу І-ІІІ ступенів на чолі із заступником директора Ніною Торош. Вона переконана у тому,  що правильна організація будь-якої діяльності своїх підопічних – важливе завдання вихователя.. Від його педагогічної майстерності, вміння помічати, аналізувати та враховувати особливості характеру й темпераменту кожної дитини в групі в складі з 20 найменших сельчан, а також їх потенційних можливостей залежить  успіх усієї виховної роботи. Методично правильне проведення процесів годування, вкладання спати, гігієнічних процедур, прогулянок, оздоровчих заходів має в ранньому віці особливе значення – і не тільки для фізичного, а й для психічного розвитку дитини. Над цим завданням  успішно працюють  вихователь Світлана Гуйван  та її  надійна помічниця Євгенія Глинська. До них  дітки  можуть звернутися з будь - яким проханням чи запитанням  і отримати грунтовну й доступну для малят відповідь .Успішно впроваджуються кращі освітні технології,  реалізуються завдання ї розвитку творчого мовлення і мислення, стимулюється пізнавальна активність малят,  нестандартні міркування  яких на заняттях, їхня безпосередність і щирість мене просто зачарували. А до того можна вести мову про гарний інтер’єр,  різноманітне обладнання, . зручні меблі, . затишні ігрові зони з м’якими іграшками  - усе має бути максимально пристосоване для розгортання різних видів діяльності, насамперед ігрової, у якій забезпечується повноцінний розвиток дитини.

Про створення комфортних умов, наближених для домашніх, дбають батьки усіх двадцяти вихованців  НВК,  на яких ледь не моляться керівники НВК, дякуючи за постійну допомогу, спільно з педагогами дбають про подальший успішний психічний та особистісний розвиток  своїх діточок аби лиш дати їм радість пізнання, радість подолання труднощів, переживати разом з ними щастя інтелектуальної перемоги. Вони бачать, з яким задоволенням  їхні діти йдуть до своєї майбутньої шкільної другої домівки – хіба не можна від того порадіти по-справжньому?

«  Травень 2024  »